جزییات خبر

سه شنبه / ۲۹ تیر ۱۴۰۰ / ۰۸:۲۵
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۳۳۹۴
گزارشگر : ۸۵

دعوت از مردم برای مشارکت در 5 هزار قربانی

(سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰) ۰۸:۲۵

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: باتوجه به شرایط سخت اقتصادی و معیشتی مردم، امید است انشالله با همت نیکوکاران گوشت 5 هزار قربانی را به دست نیازمندان جامعه برسانیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حبیب الله آسوده با اشاره به عدم برگزاری موسم حج در 2 سال اخیر به دلیل شیوع و محدودیت ویروس کرونا افزود: یکی از مناسک کارآمد و موثر در تمتع، قربانی است که نشانه از خودگذشتگی و ایثار به درگاه خداوند متعال است و مشتاقان و زائران بازمانده از حج در موطن خودشان این عمل الهی را همزمان با روز عید قربان انجام می دهند.
وی ادامه داد: حجاج در انتظار این سفر عظیم، مشتاق هستند تا در این شرایط اقتصادی علاوه بر انجام قربانی، کمکی به تهیدستان داشته باشند.
آسوده به برگزاری هرساله سنت حسنه انفاق همزمان با عید قربان اشاره داشت و بیان کرد: کمیته امداد آمادگی دارد تا نذر قربانی همه خیران، نیکوکاران و حجاج در انتظار سفر زیارتی را جمع آوری و در دهه ولایت به سفره نیازمندان اهدا کند.
مدیرکل کمیته امداد استان با بیان اینکه، دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان آمادگی دارند تا نذورات نیکوکاران را دریافت کنند، ادامه داد: نیکوکاران می توانند به منظور مشارکت در طرح نذر قربانی، طی تماس با شماره 3128 نذورات خود را اهدا کنند. این سامانه هر روز ساعت7:30 تا 16 علاوه بر قبول نذورات قربانی، پذیرای نظرات و پاسخگوی سوالات عموم مردم است.
وی یادآور شد: نیکوکاران می توانند علاوه بر روش های قبلی با شماره گیری کد # 1 * 051 * 8877 * و یا اسکن کدQR در پوستر طرح نذر قربانی مشارکت کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۷۶
(سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰) ۰۸:۲۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید