جزییات خبر

دوشنبه / ۲۸ تیر ۱۴۰۰ / ۱۲:۵۸
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۳۴۱۹
گزارشگر : ۸۵

رهسپاری 24 نوعروس شهرستان زبرخان به خانه بخت

(دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰) ۱۲:۵۸

رئیس کمیته امداد زبرخان گفت: با مشارکت نیکوکاران و کمیته امداد از ابتدای امسال تا عید غدیر 24 نوعروس راهی خانه بخت می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عباس درودی افزود:به 14 نوعروس جهیزیه تحویل داده شده است و 10 نوعروس دیگر همزمان با روز عید غدیر جهیزیه خود را دریافت و راهی خانه بخت می شوند.
وی با بیان اینکه خدمات راهنمایی و مشاوره قبل، حین و پس از ازدواج به زوج‌های تحت حمایت، از خدمات این نهاد در حوزه ازدواج است، تأکید کرد: ، به دلیل رعایت دستورالعمل های بهداشتی کلاس‌های مشاوره ازدواج، فرزند پروری و مهارت‌های زندگی برای زوج‌های جوان به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.
درودی با اعلام اینکه خوشبختانه در کمیته امداد زبرخان صف پشت نوبتی برای دریافت جهیزیه وجود ندارد، بیان کرد: جهیزیه های اهدایی 5 قلم اساسی کالای اساسی تهیه شده از تولیدات ایرانی است .
رئیس کمیته امداد زبرخان، با اشاره به اینکه کمیته امداد زبرخان از بهمن99 تاسیس شده است، ادامه داد: نیکوکاران می توانند کمک های نقدی را به شماره کارت 4266 – 5002 -9979 – 6037 با شناسه واریز 880257030 نز بانک ملی به نام کمیته امداد درورد واریز کنند.
رئیس کمیته امداد زبرخان یادآور شد: این اداره به 2400 خانوار مشتمل بر 5 هزار نفر خدمت ارائه می کند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۶۴
(دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰) ۱۲:۵۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید