جزییات خبر

دوشنبه / ۲۸ تیر ۱۴۰۰ / ۱۳:۰۴
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۳۴۲۰
گزارشگر : ۸۵

تخصیص 25 درصد تسیهلات اشتغال به مجریان طرح های آسیب دیده

(دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰) ۱۳:۰۴

رییس کمیته امداد تربت حیدریه گفت: امسال 25 درصد تسهیلات اشتغال به منظور حمایت از طرح های اشتغال کمیته امداد که به دلیل شیوع کرونا و یا خشکسالی دچار آسیب شده اند اختصاص یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید سعید عبدالله‌زاده به نامگذاری  سال از سوی رهبری مبنی بر سال «تولید، پشتبانی ها و موانع زدایی ها» اشاره داشت و افزود: کمیته امداد تربت حیدریه در این جهت از تمام طرح های اشتغال بازدید کرد و طرح های دارای مشکل را که به دلیل کرونا و یا خشکسالی دچار آسیب شده بودند، شناسایی کرد.
وی از ایجاد ستاد رفع موانع در فرمانداری شهرستان خبر داد و ادامه داد: در این ستاد با حضور مسئولان محلی، به رفع موانع طرح های اشتغال و به ویژه طرح های مددجویان کمیته امداد رسیدگی می شود.
عبدالله‌زاده به انعقاد تفاهم نامه مشترک بین کمیته امداد، جهادکشاورزی و تعاون روستایی اشاره داشت و اعلام کرد: باتوجه به شیوع ویروس کرونا، خشکسالی های مداوم، افزایش قیمت نهاده های دامی حمایت از مجریان طرح دامپروری انجام می شود.
وی به شناسایی، ۲ هزار و ۷۰۰ نفر مستعد اشتغال در سالجاری در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: به منظور راه اندازی طرح های اشتغال خوشبختانه تعاملات خوبی با بانکها در شهرستان وجود دارد.
عبدالله زاده افزود: این اداره در تربت حیدریه از ۹ هزار و ۳۶۴ خانوار با جمعیت ۱۵ هزار و ۷۰۱ نفر را حمایت می کند که این آمار 7 درصد جمعیت شهرستان را شامل می شوند.
شایسته ذکر است: تربت‌ حیدریه در ۱۵۰ کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۱۲
(دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰) ۱۳:۰۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید